standard

Ocena 0 na 5

Wyślij wiadomość

Opis działalności

O nas Nasza agencja w zakresie ubezpieczeń działa na rynku od 1998 roku i ma po swojej stronie duży kapitał doświadczenia i wiedzy, co wykorzystujemy, aby zapewnić naszym klientom profesjonalną i solidną obsługę. Znajdą nas Państwo w: – Lublinie ul. Leonarda 16, – Zamościu ul. Partyzantów 16/1 (brand Ergo Hestia), ul. Peowiaków 90b i ul. Przemysłowa 4 – Tomaszowie Lubelskim ul. Rynek 20, ul. Lwowska 3 i ul. Lwowska 53A – Krasnobrodzie ul. 3 Maja 5/2 na (podcieniach) – Szczebrzeszynie ul. Zamojska 7 Oferty tworzymy po przeanalizowaniu potrzeb klienta w oparciu o wszystkie dostępne na polskim rynku narzędzia oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W przypadkach, gdy standardowe produkty ubezpieczeniowe nie zaspokajają w pełni potrzeb klienta, uczestniczymy w tworzeniu takich rozwiązań, z których klient byłby w pełni zadowolony. Nie zniechęcają nas sprawy trudne i nietypowe, nawet te, które wydają się nierozwiązywalne. Współpracujemy z prawie wszystkimi towarzystwami ubezpieczeń działającymi na polskim rynku. Między innymi: PZU, Warta, Allianz, Generali, ErgoHestia, Uniqa, Gothaer, HDI, Concordia, InterRisk, Compensa, Proama, Link4, Axa, Liberty, Aviva, i inne. Klienta nigdy nie zostawiamy samemu sobie i, jeśli zajdzie taka potrzeba, wspieramy go na każdym etapie trwania polisy, np. w procesie zgłaszania i likwidacji szkód czy organizowania doraźnej pomocy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o inne usługi finansowe takie jak tanie opłaty, kredyty, konta osobiste, programy rabatowe i lojalnościowe. Nie ograniczamy się do obsługi klientów z najbliższych okolic, lecz współpracujemy z dziesiątkami tysięcy klientów z całego kraju, a w szczególności z województw: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego. Ubezpieczamy: domy, mieszkania, domki letniskowe, garaże, pensjonaty, hotele, restauracje, biura, fabryki, warsztaty, gospodarstwa rolne, uprawy, zwierzęta rolnicze, domowe i rekreacyjne, maszyny, ciągniki, i przyczepy rolnicze, pojazdy prywatne i firmowe, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, motorowery i ciągniki siodłowe, koparki, spycharki i wózki widłowe, agregaty, miksokrety i węzły betoniarskie, sprzęt elektroniczny, fotograficzny, muzyczny, turystyczny, sportowy, RTV i AGD. Nie są nam obce ubezpieczenia wszelkich grup zawodowych i wiekowych. Ubezpieczamy rolników, górników, murarzy, tynkarzy, nauczycieli, pielęgniarzy i lekarzy, farmaceutów, piłkarzy, koszykarzy i siatkarzy, łyżwiarzy, saneczkarzy i narciarzy, pływaków, kajakarzy, surferów i żeglarzy, mechaników, lakierników i elektryków, przedszkolaków,uczniów, studentów i nauczycieli, kierowców, pojazdy i pasażerów, kobiety i mężczyzn, młodych i dojrzałych, bogatych i biednych, policjantów, strażaków, żołnierzy i harcerzy. Od pożaru, huraganu i pioruna, deszczu nawalnego, śniegu, mrozu i gradu, wybuchu, uderzenia i zawalenia, podtopienia, zalania i powodzi, kradzieży,włamania, napadu i rabunku, dewastacji i wandalizmu, nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń losowych, oc prywatne, zawodowe i w związku z działalnością gospodarczą i posiadaniem mienia, kontraktowe i deliktowe, oc szpitali, lekarzy, personelu, przychodni, farmaceutów i aptek, oc szkół i nauczycieli, oc pojazdów i zarządców dróg, oc zarządców nieruchomości i prezesów, opiekunów wycieczek i kolonii, NNW indywidualne i grupowe, komunikacyjne, szkolne, sportowe, zawodowe i w życiu prywatnym, assistance komunikacyjne, medyczne, firmowe i domowe, ubezpieczenia na życie, od inwalidztwa, trwałego uszczerbku, poważnego zachorowania, zdrowotne i medyczne, autocasco, agrocasco i ubezpieczenie maszyn, ubezpieczenie szyb, szyldów, witryn i powierzchni szklanych, oc przewoźników i spedytorów, gwarancje finansowe, należytego wykonania i usunięcia wad i usterek oraz wiele innych.

Wystaw opinię firmie ergo hestia – Ubezpieczenia – Tomaszów Lubelski